Повна версія сторінки за адресою: https://school-2.com/news/105.php
Новини школи
Дата публікації: 2015.12.18
Іскара доброТИ - Світ дитячих мрій
На передодні Дня Святого Миколая учні нашої школи не сиділи склавши руки. Вони шукали нагоди зробити щось корисне, стати у пригоді своїй крані. У рамках доброчинної акції «Іскра доброТИ» учні 1-4 класів зібрали та передали для воїнів АТО теплі речі, солодощі, консервацію, овочі та фрукти.
Брати участь у акції дітям допомагали батьки, які також збирали кошти для пораненого воїна АТО Александрова Дениса, молодша сестричка якого навчається у 1-А класі нашої школи. Приклад батьків найсильніший, тисячі розповідей та бесід не приносять більшої кориті ніж спільна справа.
Саме тому, коли до класів початкової школи завітав Святий Миколай, діти попросили в нього здоров’я та розуму для дорослих, а для України мира.
Прес-центр ЗОШ № 2
◄ Попередня новина: [2015.12.17] Бути людиною або пташина їдальня
► Наступна новина: [2015.12.22] Акція «Врятуй ялинку!»
▲ Повернутись до списку новин


