МЕНЮ
Учень! Що для тебе (як для школяра) означає школа?

  • ▲  угору сторінки
  • ◄  на попередню сторінку
головна сторінка > Відео > Мультфільми > Втеча з курника
Пошта@school-2.com(що це)
згадати пароль | реєстрація

Електронний класний журнал
Випадкове відео
Творчість наших дітей

Втеча з курника


Історія розгортається на курячій фермі. Курочки повинні нести яйця щодня, щоб не стати обідом для своїх хазяїв. Таке життя їм, звичайно, давно набридло, і під керівництвом заповзятливої курки Джинджер вони планують втечу з курника. Але всі їх спроби провалилися, і за кожну з них Джинджер була покарана.

Одного разу в курнику з'являється Роккі - півень, який може літати. Він обіцяє змученим курочкам допомогти вчинити довгоочікувану і зухвалу втечу з курника. Якщо курки навчаться літати, то вони легко зможуть покинути ненависну їм в'язницю!

А тим часом хазяйка ферми, місіс Твіді, вирішує, що яйця - це не кращий спосіб отримання прибутку. Вона купує жахливий агрегат, на вхід якого подаються курки, а на виході виходять піроги з курятиною. Часу на організацію втечі залишається все менше.

Курку Джинджер беруть на м'ясо для пробного пирога. Проте Роккі рятує бідну курку і ламає агрегат. Твіді думає, що зламав машину її чоловік (він не знав, як нею користуватися), містер Твіді. Тим часом курки дізнаються, що вони - майбутнє м'ясо в пірогах. Наступного дня Роккі пропав без вісті, і з'ясовується, що він літав за допомогою гармати. Куркам потрібно втікати! Вони будують літак за допомогою інструментів Твіді (миші їх дають за яйця).

Тим часом Роккі, катаючись на велосипеді, побачив рекламний щит "ПИРОГИ З КУРКОЮ ВІД МІСІС ТВІДІ". А Твіді вже полагодив машину. Проте, літак злітає (разом з Роккі). Місіс Твіді зачепилася за літак. Вона хотіла скинути курей на землю. Джинджер ризикує прибрати мотузок, за який зачепилася Твіді. Твіді падає на свій будинок. Впала на агрегат. Машина вибухає. Містер Твіді говорить: "Я ж казав, що вони щось замишляють". Тим часом літак приземлився на прекрасний луг, у якого поруч немає жодного людського будинку. Курки виводять своїх пташенят.

А тим часом миші вирішили завести свою ферму. Але не можуть вирішити, що треба спочатку взяти: яйце або курку.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter

© 2008-2024. Офіційний сайт Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

 
[
]