МЕНЮ
Учень! Що для тебе (як для школяра) означає школа?

  • ▲  угору сторінки
  • ◄  на попередню сторінку
головна сторінка > Відео > Мультфільми > Шрек
Пошта@school-2.com(що це)
згадати пароль | реєстрація

Випадкове фото
Тиждень рідної мови
Електронний класний журнал
Випадкове відео
Выпускной - 2013

Шрек


Шрек - величезний зелений огр (велетень-людожер із західноєвропейських казок), який живе наодинці на болоті в околицях міста-держави ДюЛок, населеної людьми, тваринами, ляльками та ін. з різних європейських казок і легенд (напр. Червона Шапочка і вовк, Піноккіо, три сліпі миші з англійського дитячого фольклорного вірша). Людей він, по доброті душевній, практично не їсть, але його самолюбність гріє той факт, що, побачивши його, усі кидаються врізнобіч. Проте, коли лорд Фаркуад - злий карлик правитель ДюЛока - виганяє зі своїх земель усіх героїв різних казок на болото Шрека, останній вирушає з'ясовувати з Фаркуадом питання про звільнення від них болота. Самому йому депортація не загрожує, адже він легко долає усіх селян, що намагаються зв'язати його. Разом з ним ув'язується балакучий, вічно набридаючий Шреку Осел, якого Шрек один раз вже врятував від солдатів правителя.

Сам лорд Фаркуад хоче стати законним королем, але для цього йому, по казковому канону, потрібно одружитися на принцесі. Чарівне Дзеркало з казки про Белосніжку під загрозою показує йому на вибір трьох (перші дві з них - Белосніжка і Попелюшка), і він у результаті віддає перевагу, за порадою придворних, третій - принцесі Фіоні, яка заточена у вежі замку, що охороняється драконом. Фаркуад влаштовує турнір, переможець якого отримає почесне право перемогти дракона і визволити принцесу, оскільки сам правитель не хоче наражатися на небезпеку, та і не зміг би перемогти нікого фізично.

Шрек та Осел приходять якраз до початку турніру. Лорд проголошує, що той, хто з лицарів уб'є велетня, отримає почесне право врятувати принцесу. Шрек легко перемагає всіх самотужки. Фаркуад несподівано міняє план і оголошує переможцем турніру Шрека. Шрек погоджується врятувати принцесу, якщо натомість Фаркуад дозволить казковим істотам піти з його болота.

Шрек та Осел вирушають до замку дракона. Дракон помахом хвоста закидає Шрека у вежу Фіони і залишається віч-на-віч з Ослом. Виявляється, що це Дракониха, і вона несподівано закохується в Осла, намагається з ним загравати. В цей час Шрек виводить Фіону з вежі, і ним утрьох з Ослом вдається втекти.

Фіона думає, що її звільнив прекрасний принц (як годиться по сюжету її казки, знайомій їй, як і всім, з дитинства), проте все пішло зовсім не так, як повинно. Вона не бажає йти до герцога Фаркуаду, і Шреку доводиться тягнути її.

Фіона кожного разу перед заходом ховається від Шрека і Осла. Осел випадково виявляє, що Фіона ночами перетворюється на зелену велетку того ж "біологічного виду", що і Шрек. Шрек чує частину їх розмови про того, "хто здатний полюбити таке чудовисько", але думає, що вони говорять про нього. Він ображається і йде, а вранці здає Фіону лордові Фаркуаду.

Фіона готується до весілля і згадує Шрека. Осел наважується розповісти Шреку правду. Дізнавшись, що Фіона любить його, Шрек на Драконі, яка, люблячи Осла, погоджується допомагати і Шреку, летить в замок. В цей час сідає сонце, і Фіона на очах у всіх перетворюється на огра. Лорд Фаркуад наказує ув'язнити свою "наречену-чудовисько" до вежі. Шрек відбиває її за допомогою Драконихи, яка проковтує Фаркуада.

Закляття Фіони можна зняти поцілунком, тому Шрек цілує її, і всі чекають, що тепер вона перетвориться на красуню. Проте Фіона залишається огром, і вони зі Шреком грають веселе весілля на болоті.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter

© 2008-2024. Офіційний сайт Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

 
[
]