МЕНЮ
Учень! Що для тебе (як для школяра) означає школа?

  • ▲  угору сторінки
  • ◄  на попередню сторінку
головна сторінка > Відео > Мультфільми > Шрек-2
Пошта@school-2.com(що це)
згадати пароль | реєстрація

Електронний класний журнал

Шрек-2


У Шрека і Фіони - медовий місяць. Вони отримують послання від батьків Фіони - короля і королеви Тридев'ятого Королівства. Фіона умовляє чоловіка поїхати, стверджуючи, що батьки будуть раді їх бачити, і врешті-решт вони залишають будинок на "казкових істот", беруть Осла і від'їжджають на своїй кареті-цибулині. Але коли король Гарольд бачить Шрека і Фіону, особливої радості він не переживає. Вірогідно, Фіону повинен був звільнити і взяти в дружину принц Чармінг, але він запізнився. Далі виявляється, що мати принца - Фея-Хрещена Фіони, яка зачарувала її ще в дитинстві з розрахунком на порятунок її Чармінгом і подальше весілля, після якого вона вже давно замишляє прибрати до рук спадок.

Хрещена шантажем змушує короля найняти вбивцю, щоб позбавитися Шрека. У таверні король знаходить "фахівця з огрів" - Кота в Чоботях - проте той провалює завдання. Шрек залишає Кота в живих і на знак вдячності той просить Шрека дозволити супроводжувати його. До того ж Кіт повідомляє Шреку ім'я свого колишнього наймача. Шрек з друзями у пошуках ради спрямовуються до чарівної фабрики до Феї, не здогадуючись про її роль в цій історії. Зрозуміло, вона радить Шреку залишити принцесу для її ж щастя. Проте, Шрек викрадає у Феї чарівний еліксир, який перетворює на людину і його, і Фіону - але ненадовго. Фіону, щоб закляття закріпилося, ще треба поцілувати до півночі.

Але Хрещена та її син не здаються і будують нові підступи - адже сама принцеса ще не бачила Шрека в людському обличчі. Зустрівши її вранці в замку, Чармінг називає Шреком себе. Зрозумівши, що його кохану підло обманюють, Шрек разом з казковими персонажами штурмує замок. Фея-Хрещена намагається знищити Шрека, але в останню мить король закриває його своїм тілом. Заклинання перетворює короля Гарольда на жабу, але, відбившись від обладунків, вражає і саму фею. Годинник починає бити північ, Шрек розповідає про еліксир і намагається поцілувати Фіону, але вона чекає, доки вони знову не перетворяться на огрів. Гарольд просить вибачення і благословляє брак Шрека з Фіоною.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter

© 2008-2024. Офіційний сайт Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

 
[
]