МЕНЮ
Учень! Що для тебе (як для школяра) означає школа?

 • ▲  угору сторінки
 • ◄  на попередню сторінку
головна сторінка > Інформація про школу > Музей школи > Електронний проект
Пошта@school-2.com(що це)
згадати пароль | реєстрація

Електронний класний журнал

Електронний проект

Кожна школа нашого міста має розвинені комп’ютерні технології, по одному і навіть більше комп’ютерних класів. Наша школа також має свій сучасний комп’ютерний клас. Тому я вирішила, що можна зробити інвентаризацію шкільної музейної кімнати, так як експонатів більшає. Звісно, є спеціальні книги реєстру, у яких записані всі експонати, але це вже давно застарілий метод, тому я гадаю, що моя робота полегшить «життя» керівнику музейної кімнати. По-перше, таким чином комп’ютерні технології будуть приймати участь у шкільному житті. По-друге, учні або вчитель, які постійно цікавляться нашим музеєм, його експонатами можуть без проблем проглянути все, що потрібно, на комп’ютері (не тільки фото але й опис того чи іншого експонату).

Актуальність роботи полягає в тому, що розвиток техніки не стоїть на місці і ми не можемо встигнути за її постійними відкриттями нових технологій. Але ми не можемо не звертати на це увагу і маємо право «наздоганяти» і користуватися тим, чим нам дозволяє становище. Мета моєї роботи – це виведення школи на більш високий рівень сучасності. Зараз я роблю електронний архів музейної кімнати. Я гадаю, що це буде маленький поштовх для ще більшого розвитку школи.

Задачі роботи:

 • інвентаризація «Музейної кімнати»;

 • втілення техніки у шкільне життя;

 • розробка сучасного електронного архіву музейних експонатів;

 • захист і доведення того, що моя робота дійсно корисна для школи і актуальна.

  У 2008 році у нашій школі почав працювати музей. І ось уже чотири роки він накопичує пам’ятки минулого. Музей зберігає в собі багато речей з минулого, які дуже багато значать для окремих людей.

  Музей поділений на п’ять відділів:

 • довоєнна та післявоєнна історія школи;

 • заслужений учитель школи Хомінська Олена Дмитрівна та інші директори, що очолювали школу від її створення до наших днів;

 • Герой Радянського Союзу Конкін Михайло Парфентійович та інші відомі випускники школи;

 • учителі різних років;

 • сучасне нашої школи.

  У нашому музеї можна побачити безліч цікавого: від маленької чорнильниці до шкільного прапора. Але з кожним роком експонатів все більшає, люди добровільно приносять різні речі чи то свої альбоми шкільних років. Тому, зробивши електронний архів «Музейної кімнати», можна буде без проблем слідкувати і не втратити жодного експонату, які є дуже дорогими для нашої школи. Кожна фотографія, кожна картина, аплікація, чи то гільза від кулемета, чи то патрон з автомату: для кожного у цьому музеї є щось таке, що могло б зачепити душу, накликати спогади чи то сумні, чи то веселі, неважливо, головне, що музей було створено у любові і злагоді.

  Свою роботу я розробила за допомогою програми браузера, у формі Інтернет-сторінки, за бажання її можна розмістити у мережі, дозволивши доступ значно більшій кількості користувачів.

  Вивчивши і розглянувши свою роботу, можна зробити висновки. На мою думку створений мною електронний архів допоможе музею працювати ще краще, ще ефективніше. З появою нових експонатів їх легко можна буде внести до архіву.

  Я сподіваюсь, що моєю роботою зацікавляться також учні нашої школи, яким буде цікаво оглянути музей в електронному вигляді. Вчителі історії можуть використовувати архівний матеріал на уроках. Використовуючи мультимедійне обладнання, є можливість проводити заочні екскурсії, виховні години.

  Інтернет-проект Момотюк Лесі Михайлівни:

  www.anatoliymsuper.narod2.ru

 • Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter

  © 2008-2024. Офіційний сайт Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

   
  [
  ]