МЕНЮ
Учень! Що для тебе (як для школяра) означає школа?

  • ▲  угору сторінки
  • ◄  на попередню сторінку
головна сторінка > Школа для батьків > Сторінка соціального педагога > Циклограма
Пошта@school-2.com(що це)
згадати пароль | реєстрація

Електронний класний журнал

Циклограма

Циклограма соціального педагога за видами діяльності

Дні тижняВиди роботиЗміст роботи
ПонеділокОрганізаційна робота (координація діяльності й взаємодії всіх суб'єктів соціального виховання)Аналіз облікової інформації щодо соціально-педагогічного патронажу дітей та підлітків; організація інформаційних заходів, визначення частоти і місць їх проведення, складання планів, звітів; підготовка до виступів на засіданнях педради, методичних об’єднаннях класних керівників, психолого-педагогічних семінарах та практикумах; розробка програм та проектів роботи з дітьми та підлітками групи ризику; розробка профілактичних програм з попередження девіантної поведінки дітей та підлітків; розробка просвітницьких програм для батьків; консультації в наукових центрах, участь у нарадах, семінарах для соціальних педагогів
Захисна діяльність (зв'язки з громадськістю)Організація взаємодії педколективу, батьків, громадських об’єднань та організацій, служб у справах неповнолітніх, служб соціального захисту, профспілок, правоохоронних органів, методичних установ щодо виховання, оздоровлення, соціального патронажу, профілактичної роботи і соціальної реабілітації дітей та підлітків; забезпечення захисту прав дітей в суспільстві, контроль за виконанням рішень
ВівторокГрупова діагностикаВивчення особливостей діяльності і розвитку мікроколективу (класу чи референтної групи), шкільного колективу в цілому; дослідження спрямованості впливу мікросередовища, особливостей сім’ї та сімейного виховання, позитивного виховного потенціалу в мікрорайоні та джерел негативного впливу на дітей і підлітків.
Соціально-перетворювальна робота (соціально-педагогічний патронаж соціально-незахищених категорій дітей)Соціальні послуги, спрямовані на задоволення соціальних потреб учнівської молоді; здійснення соціально-педагогічного супроводу навчально-виховного процесу, соціально-педагогічний патронаж соціально-незахищених категорій дітей; сприяння соціальному і професійному визначенню особистості, професійному самовизначенню та соціальній адаптації молоді.
Прогностична діяльність (корекція відхилень у поведінці школярів)Робота з девіантними дітьми та підлітками. Ігри, тренінги, метою яких є розвиток однієї чи декількох соціальних навичок; моделей поведінки.
СередаПрофілактична робота (попередження негативних явищ в учнівському середовищі)Профілактика правопорушень неповнолітніх, попередження девіантної поведінки, профілактика життєвих ризиків, проведення соціологічних досліджень, попередження виникнення проблем в соціальному становленні школярів.
Соціально-педагогічна індивідуальна діагностикаВизначення рівня соціального благополуччя дитини: вивчення та оцінка особливостей діяльності і розвитку учнів (вихованців).
ЧетверМетодичний день (1-й, 2-й, 3-й четвер)Робота в бібліотеці. Самоосвіта.
Діяльність з охорони прав дитиниІндивідуальні консультації зі спеціалістами з охорони прав, правоохоронними органами. Робота з документами. Проведення методичних нарад за результатами поточної роботи, участь у педрадах.
П’ятницяСоціально-педагогічне консультування (у сфері соціального захисту, захисту прав в сім’ї, професійного самовизначення та соціальної адаптації в суспільстві)Консультування дітей груп соціального ризику, психологічна просвіта батьків (здійснення соціально-педагогічного патронажу сім’ї, виступи на батьківських зборах, участь у роботі батьківського клубу/лекторію); соціально-педагогічна допомога дитячим, молодіжним об'єднанням, дітям, підліткам, які знаходяться у складних життєвих обставинах.
Захисна діяльність (зв’язки з громадськістю)Організація взаємодії педагогічного колективу, батьків, громадських об’єднань та організацій, служб у справах неповнолітніх, служб соціального захисту, профспілок, правоохоронних органів, методичних установ щодо виховання, оздоровлення, соціального патронажу, профілактичної роботи і соціальної реабілітації дітей та підлітків; забезпечення захисту прав дітей в суспільстві, контроль за виконанням рішень.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter

© 2008-2024. Офіційний сайт Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

 
[
]