Учень! Що для тебе (як для школяра) означає школа?





  • ▲  угору сторінки
  • ◄  на попередню сторінку
головна сторінка > Наші вчителі > Списки колишніх вчителів
Пошта@school-2.com



(що це)
згадати пароль | реєстрація

Електронний класний журнал

Списки колишніх вчителів

СПИСОК УЧИТЕЛЕЙ-ПЕНСИОНЕРОВ ООШ №2:

Общий список
  1. Сафонова Анна Юлиановна
  2. Беспалова Зинаида Васильевна
  3. Солодовникова Мария Иосифовна
  4. Говорова Алиса Александровна
  5. Новик Мария Григорьевна
  6. Бессонова Евгения Андреевна
  7. Молодовская Юлия Сафроновна
  8. Погожая Вера Тихоновна
  9. Валентирова Галина Фёдоровна
  10. Новикова Алла Григорьевна
  11. Мосиенко Алла Петровна
  12. Воцко Раиса Дмитриевна
  13. Пивень Мария Фёдоровна
  14. Бокова Нелля Фёдоровна
  15. Домникова Роза Васильевна
  16. Молоткова Галина Сергеевна
  17. Василенко Нина Ивановна
  18. Плаксина Людмила Кирилловна
  19. Носаченко Алевтина Алексеевна
  20. Бурназов Виктор Дмитриевич
  21. Кнопова Нина Михайловна
  22. Красницкая Татьяна Григорьевна
  23. Никифорова Анна Антоновна
  24. Мурай Лилия Дмитриевна
  25. Солонская Людмила Сергеевна
  26. Сливная Ангелина Александровна
  27. Сливный Анатолий Иванович
  28. Саввина Талина Васильевна
  29. Шакина Ирина Григорьевна
  30. Жигула Сталина Васильевна
  31. Кердикашвили Ольга Ивановна
  32. Крючек Светлана Степановна
  33. Тахтаджиева Анна Дмитриевна
  34. Сургайло Любовь Васильевна
  35. Носенко Зоя Петровна
  36. Воробьев Анатолий Иванович
  37. Совранская Светлана Николаевна
  38. Прохоров Олег Федорович
Нет в живых
  1. Рубан Любовь Васильевна
  2. Медведева Виктория Евгеньевна
  3. Епешева Лидия Сергеевна
  4. Серая Роза Пантелеевна
  5. Филатова Людмила Петровна
  6. Затаковая Евдокия Трофимовна
  7. Ромашкевич Евдокия Фёдоровна
  8. Щербина Екатерина Григорьевна
  9. Павелко Тамара Петровна
  10. Гусельников Владимир Михайлович
  11. Харченко Светлана Николаевна
  12. Маркова Лилия Яковлевна
  13. Бурляй Лариса Фёдоровна
  14. Бельчев Иван Данилович
  15. Гриценко Вадим Фёдорович

КОЛЛЕКТИВ ООШ №2 (1943-1967 гг.):

Список учителей младших классов

  1. Стеценко Инна Михайловна
  2. Петрус Александра Ивановна
  3. Новак Степанида Макаровна
  4. Набокова Нина Ивановна
  5. Колисниченко Полина Иосифовна - награждена орденом Ленина
  6. Вялых Ксения Иосифовна
  7. Дядык Нина Романовна
  8. Хойдас Антонина Алексеевна
  9. Коноваленко Людмила Ивановна
  10. Чают Анна
  11. Василенко Нина Ивановна
  12. Погожая Вера Тихоновна
  13. Маневская Мария Алексеевна
  14. Красницкая Татьяна Григорьевна
  15. Булгакова Майя Петровна
  16. Маркова Лидия Яковлевна
  17. Гаврилова Татьяна Владимировна
  18. Костенко Нина Ивановна
  19. Пивень Мария Федоровна
  20. Сливный Анатолий Иванович
Русская литература и язык
  1. Сакуренко Зоя Александровна
  2. Набоков Михаил Алексеевич
  3. Пурик Наталья Владимировна
  4. Щербина Екатерина Григорьевна
  5. Бодрова Лина Борисовна
  6. Говорова Алиса Александровна
  7. Коновалова Анна Винидиктовна
Украинский язык и литература
  1. Пручко Павел Петрович
  2. Веремей Анна Михайловна
  3. Матус Ольга Ильинична - награждена орденом Ленина
  4. Кузь-Олексенко Мария Игнатьевна
  5. Новик Мария Григорьевна
  6. Солодовникова Мария Иосифовна
  7. Горпинич Валентина Федотовна
  8. Михайлик Вера Борисовна
  9. Соколова Лидия Владимировна
  10. Хасап Ада Степановна
  11. Бурляй Лариса Фёдоровна
Иностранные языки
  1. Прозорова Елена Владимировна
  2. Тодорова Валентина Семеновна
  3. Коцарева-Молодовская Юлия Сафроновна
  4. Холоденко-Шепс Людмила Израилевна
  5. Щеракова-Куртева Лидия Ивановна
  6. Павлова Клавдия Петровна
Физика
  1. Самойлов Михаил Александрович
  2. Глушенко Александра Андревна
  3. Бодров Игорь Петрович
  4. Выродов Анатолий Иванович
  5. Воробьев Анатолий Иванович
  6. Петрунько
Математика
  1. Хасап Софья Николаевна
  2. Светашова Анна Пантилеевна
  3. Тертичная Екатерина
  4. Шаповалова Мария Николаевна
  5. Лаптева Анастасия Порфирьевна
  6. Ромашкевич Евдокия Федоровна
  7. Сургайло Любовь Васильевна
  8. Микула Дина Александровна
  9. Военная Ада Сегезмундовна
  10. Бельчев
  11. Черная Л.П.
Химия
  1. Кара-Куркчи Любовь Ильинична
  2. Хошвинская Нина Григорьевна
  3. Крепак Олимпиада Ивановна
  4. Кубай Борис Иванович
  5. Алексеенко Надежда Петровна
  6. Солонская Л.С.
Биология
  1. Коломоец Софья Семеновна
  2. Рубан Любовь Васильевна
История
  1. Серая Роза Пантилеевна
  2. Коценко Галина Ильинична
  3. Сазонова Татьяна Афанасьевна
  4. Емец Мария Ивановна
  5. Кузьменко Галина Петровна
  6. Хоминская Елена Дмитриевна
География
  1. Орленко Евдокия Михайловна
  2. Ткаченко Галина Лукьяновна
Черчение
  1. Деменмиенко Анна Ивановна
  2. Копцева Евгения Ивановна
  3. Медведева Виктория Евгеневна
Труды
  1. Лукашкин Алексей Алексеевич
  2. Касимов Павел Григорьевич
Физвоспитание
  1. Загнер Борис
  2. Бессонова Евгения Андреевна
  3. Жигула Сталина Василівна
  4. Чухиль Анатолий Григорьевич
Музыка
  1. Красничкий Всеволод Станиславович
Завучи
  1. Евсеев Иван Григорьевич
  2. Хасап Софья Николаевна
  3. Райкова Евдокия Алексеевна
  4. Кубай Борис Иванович
  5. Кузьменко Галина Петровна
  6. Бодрова Лина Борисовна
  7. Тимофеев
Завучи младших классов
  1. Пархоменко Наталья Ивановна
  2. Олексенко Мария Игнатьевна
Завхозы
  1. Черевко Василий Андреевич
  2. Лукашкина Тамара Ивановна
Директор
  1. Хоминская Елена Дмитриевна
Пионервожатые
  1. Лейзер Соня
  2. Нозаренко Алла
  3. Кудлай Майя
  4. Булакова Зоя
  5. Кузьменко Инна
Уборщицы
  1. Кусак Наталья Трофимовна
  2. Гришина Александра
  3. Шутяева Анна
  4. Сагайдак Надежда
Секретари парторганизаций
  1. Райкова Евдокия Алексеевна
  2. Ткаченко Галина Лукьяновна
  3. Красницкий Всеволод Станиславович
Секретари комсомольских организаций
  1. Светашова Анна Пантелеевна
  2. Могильный Павел Иванович
  3. Скорик Анатолий Иванович
  4. Иризенко Жанна

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter

© 2008-2017. Офіційний сайт Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

Рейтинг@Mail.ru  
[
]