МЕНЮ
Учень! Що для тебе (як для школяра) означає школа?

 • ▲  угору сторінки
 • ◄  на попередню сторінку
головна сторінка > Наші вчителі > Адміністрація школи > Момотюк Леся Михайлівна
Пошта@school-2.com(що це)
згадати пароль | реєстрація

Електронний класний журнал

Момотюк Леся Михайлівна
заступник директора з НВР, вчитель російської мови

ОСВІТА:

У 2003 році закінчила Новополтавську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Чернігівського району Запорізької області.

У 2008 році успішно закінчила Бердянський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова та література».

У 2009 році закінчила магістратуру Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (російська)».

Дипломи:

 • диплом бакалавра з відзнакою Бердянського державного педагогічного університету за напрямом підготовки «Філологія», бакалавра філології, вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури середньої загальноосвітньої школи ІІ ступеня;

 • диплом спеціаліста з відзнакою Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Українська мова та література», вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури середньої загальноосвітньої школи, редактора освітніх видань.

 • диплом магістра з відзнакою Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (російська)», викладача російської мови та літератури.

  ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:

  У 2011-2012 навчальному році працювала на посаді вчителя української мови та літератури в ЗОШ №2 м. Бердянська.

  У 2010-2011 роках викладала для студентів класу-коледжу Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій (ЗІЕІТ) при гімназії "Софія" дисципліну "Сучасна українська мова за професійним спрямуванням" із прийняттям заліку та екзамену.

  У 2009-2011 роках працювала на посаді вчителя української мови та літератури в Комунальному закладі «Дніпрорудненська гімназія «Софія» Василівської районної ради Запорізької області.

  У 2008-2009 роках працювала у Бердянському державному педагогічному університеті на посаді старшого лаборанта кафедри журналістики та видавничої справи Інституту філології.

  ОСОБИСТІ ЯКОСТІ:

  Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди відстоює активно і аргументовано, доброзичлива, комунікабельна, ініціативна, вміє аналізувати та логічно мислити, дисциплінована. Має творчі здібності, пише вірші, деякі з них опубліковані в альманасі студентської творчості «Вітрила», керувала проектом «Шкільна газета». Залюбки бере участь у художній самодіяльності, любить співати.

  В колективі користується повагою. Шкідливих звичок не має.

  ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ:

  Рідна мова – українська. Російською мовою володіє вільно. Французькою читає, розмовляє, пише – зі словником.

  Знає комп’ютер, має практичний досвід роботи. Закінчила комп’ютерні курси при КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР за фахом «Основи ІКТ за програмою «Партнерство у навчанні».

  Активно займається науковою роботою:

 • 16 квітня 2008 року взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт. В Українській академії друкарства, м. Львів відбувся прилюдний захист її наукової роботи «Особливості процесу редагування інформаційних радіотекстів».

  Її нагороджено грамотою Української академії друкарства (за підписом Голови Галузевої конкурсної комісії з видавничої справи та редагування, професора, доктора технічних наук Б.В. Дурняка) за участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт, а також Грамотою за підписом ректора БДПУ В.В.Крижка «за активну участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з редагування у Львівській академії друкарства».

 • 15 квітня 2008 року взяла участь в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з видавничої справи та редагування (Українська академія друкарства, м. Львів.). Допуском до олімпіади була наукова робота «Особливості процесу редагування інформаційних радіотекстів».

  Л. М. Момотюк нагороджено грамотами Української академії друкарства (за підписом Голови Оргкомітету ІІІ Всеукраїнської студентської олімпіади, професора, доктора технічних наук Б.В. Дурняка) за участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді.

 • Взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції “Північне Приазов’я у філософсько-історичному та філологічному вимірах”(15-16 травня 2008 р. Бердянськ, Бердянський державний педагогічний університет. Секція: Мовознавство.). Виступила з доповіддю: «Сучасний стан, структура та оптимізація інформаційного радіомовлення Приазов’я».

 • Взяла участь у Всеукраїнському семінарі «Інноваційні педагогічні технології» (13-14 квітня 2011 р. Дніпрорудне-Запоріжжя, КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія». Секція: Обдарованість). Доповідь: «Шкільна газета – інструмент розвитку креативного мислення обдарованої учнівської молоді».

 • Взяла участь у конкурсі розробок фрагментів електронних курсів Школи Сучасних Знань, має диплом учасника, розробка розміщена на сайті.

  Працює над методичною темою: «Розвиток креативної компетентності учнів на уроках української мови та літератури як засобу самовизначення».

  Має публікації:

 • Момотюк Леся. Процес редагування інформаційних радіотекстів // Філологічні студії: Зб. наук. ст. студентів / Гол. ред. В.А. Зарва. – Бердянськ: БДПУ, 2008. – Вип. ІІ. – С. 336-342.

 • Момотюк Леся. Особливості редагування інформаційних радіотекстів // Збірник тез наукових доповідей студентів Бердянського державного педагогічного університету на Днях науки 15 травня 2008 року. – Том 2. Гуманітарні науки. – Бердянськ: БДПУ, 2008. – С. 165-166.

 • Момотюк Л.М. «Гімназист» - інструмент розвитку креативного мислення обдарованої учнівської молоді // Збірник матеріалів Всеукраїнського семінару «Інноваційні педагогічні технології» 13-14 квітня 2011 року. – подано до друку.

 • Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter

  © 2008-2022. Офіційний сайт Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області

   
  [
  ]